Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 37. del

06:50 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

07:00 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

07:25 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 5. del

07:30 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

07:50 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 17. del

08:05 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 75. del

08:20 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

08:40 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

09:10 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 6. del

09:15 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 35. del

09:25 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 39. del

09:55 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 5. del

10:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 13. del

10:30 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

10:35 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

11:00 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 3. del

11:05 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

11:30 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 5. del

11:55 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

12:15 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 17. del

12:40 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

13:05 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

13:25 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 32. del

13:50 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 36. del

14:00 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 38. del

14:25 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 8. del

14:45 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

15:05 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

15:30 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

15:50 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

16:15 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

16:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 9. del

16:25 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 7. del

16:50 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

17:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 45. del

17:40 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 2. del

17:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 6. del

18:00 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 76. del

18:05 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

18:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 43. del

18:30 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

18:55 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 18. del

19:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 18. del

19:30 Grizzy in glodavčki

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 2. del

19:40 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 33. del

20:05 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 39. del

20:25 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 37. del

20:35 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 9. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 15. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 31. del

22:20 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 32. del

23:05 Nočni program